-18%влевовправо
Тумба для взуття в передпокій J-159 Білий
- В наявності
- Код: J-159
2 199 ₴
1 799 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба для взуття у передпокій J-159

Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 590 / В 1152 / Г 160 мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Розмір упаковок:
| 107 * 24 * 5 см |
| 68 * 46 * 12 см |
Вага паковання: 16 кг
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Бетон
🟣Бетон — Білий
🟣Дуб сонома
🟣Дуб сонома — Білий
🟣Чорний матовий
🟣Чорний матовий — Білий
Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Висота | 1152 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 3 шт. |
| Сидіння для взування | Ні |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 1 799 ₴











