Новинка
-14%
-14%Тумба под TV подвесная в гостиную , настенная тумба с 3 ящиками без ручек Т-221 Белый
- В наявності
- Код: Т-221
3 499 ₴
2 999 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба под TV підвісна в вітальню , настінна тумба з 3 ящиками без ручок Т-221

Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1500 / В 242 / Г 360 мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Бетон
🟣Антрацит
🟣Дуб сонома
🟣Венге темний
🟣Дуб аппалачі
Також усі кольори можна міксувати: Корпус | Фасад
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Форма фасаду | прямий |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1500 мм |
| Глибина тумби | 360 мм |
| Висота тумби | 242 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Кронштейн для настінного кріплення телевізора | Ні |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Ширина | 1500 мм |
| Глибина | 360 мм |
- Ціна: 2 999 ₴
