-10%Тумба под TV, тумба в гостиную J-193
- Під замовлення
- Код: J-193
Відправка з 11 квітня 20262 999 ₴
2 699 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба под TV, тумба вітальню J-193

Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1400 / В 397 / Г 397мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Вага паковання: 25 кг
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Бетон
🟣Бетон — Білий
🟣Дуб сонома
🟣Дуб сонома — Білий
🟣Чорний матовий
🟣Чорний матовий — Білий

Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Комоди, Шафи, Приліжкові тумби і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Максимальна діагональ телевізора | 65 дюйм |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бетон/Білий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1400 мм |
| Глибина тумби | 397 мм |
| Висота тумби | 397 мм |
| Габаритні розміри стійки | |
| Ширина стійки | 1400 мм |
| Глибина стійки | 397 мм |
| Висота стійки | 397 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Ширина | 1400 мм |
| Глибина | 397 мм |
| Висота | 397 мм |
- Ціна: 2 699 ₴

