-12%влевовправо
Тумба під телевізор та декор J-191 Чорний матовий
- Під замовлення
- Код: J-191
Відправка з 11 квітня 20262 499 ₴
2 199 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба під телевізор та декору J-191

Переваги тумби:
- Сучасний стиль
- Красиві забарвлення ламінованого ДСП із безліччю варіантів комбінацій
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 1400 / В 726/ Г 398 мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Нової Пошти всією Україною
У комплекті вся необхідна фурнітура та покрокова схема збирання
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Бетон
🟣Бетон — Білий
🟣Дуб сонома
🟣Дуб сонома — Білий
🟣Чорний матовий
🟣Чорний матовий — Білий

Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний Матовий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1400 мм |
| Глибина тумби | 398 мм |
| Висота тумби | 726 мм |
| Габаритні розміри стійки | |
| Ширина стійки | 1016 мм |
| Глибина стійки | 398 мм |
| Висота стійки | 272 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Комплектація | |
| Полиця | 5 шт. |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Ширина | 1016 мм |
| Глибина | 398 мм |
| Висота | 272 мм |
- Ціна: 2 199 ₴



