Топ
-15%
-15%влевовправо
Стіл письмовий із полицями, для ноутбука та комп'ютера J-186
- В наявності
- Код: J-186
2 599 ₴
2 199 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл письмової з полицями, для ноутбука та комп'ютера J-186

Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) : Ш 1100 /В 756 / Г 502 мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Бетон
🟣Бетон — Білий
🟣Дуб сонома
🟣Дуб сонома — Білий
🟣Чорний матовий
🟣Чорний матовий — Білий

Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Приліжкові тумби і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність надбудови | Так |
| Колір | Венге |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 502 мм |
| Висота | 756 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1100 мм |
| Глибина стільниці | 502 мм |
| Висота від підлоги | 756 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 2 199 ₴







