-13%влевовправо
Туалетний стіл із полицями, ящиками та великим дзеркалом у спальню Sf-14
- В наявності
- Код: S-14
2 399 ₴
2 099 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туалетний стіл з полицями, ящиками та великим дзеркалом у спальню Sf-14

Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 600/В 1450 / Г 400 мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Розмір упаковки: 115 * 51 * 11
Вага паковання: 25 кг
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Бетон
🟣Антрацит
🟣Дуб сонома
🟣Венге темний

Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | туалетний столик |
| Комплектація дзеркалом | Так |
| Тип встановлення дзеркала | настільна |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Колір |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Розміри дзеркала | |
| Ширина дзеркала | 40 см |
| Висота дзеркала | 65 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 60 см |
| Глибина столика | 40 см |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 145 см |
- Ціна: 2 099 ₴










