-29%влевовправо
Полиця для книг, стелаж на 6 комірок Gt-39
- Під замовлення
- Код: Gt-39
Відправка з 11 квітня 20262 049 ₴
1 449 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полиця для книг, стелаж на 6 комірок Gt-39
- Стелаж для книг і декору на 6 комірок, компактний стелаж із просторими полицями.
- Книжкова полиця не займає багато місця й гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр.
- Поличка чудово підійде як для вітальні, передпокою, так і для офісу.
- Також її можна використовувати в дитячій кімнаті для зберігання іграшок.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1071 / В 1076 / Г 280 мм
Розмір комірки:
Ш 335 / В 335 / Г 280 мм
Доставка:
-
Відправка здійснюється у розібраному вигляді службою "Нова Пошта" по всій Україні.
-
У комплекті вся необхідна фурнітура та покрокова схема збирання.
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Бетон
🟣Антрацит
🟣Дуб сонома
🟣Венге темний
Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Комоди, Шафи, Приліжкові тумби, Навісні полиці, і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 6 шт. |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Колір |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 1071 мм |
| Глибина стелажу | 280 мм |
| Висота стелажа | 1076 мм |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 1071 мм |
| Глибина полиці | 280 мм |
| Висота полиці | 1076 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 1 449 ₴











