-13%Тумба для взуття та речей у передпокій J-156 Бетон
- Під замовлення
- Код: J-156
Відправка з 12 квітня 20266 199 ₴
5 399 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба для взуття та речей у передпокій J-156

Матеріал: ДСП Ламіноване 16м.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1600 /В 1166 / Г 340
Відправляємо у розібраному вигляді Нової Пошти по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага паковання: 60 кг
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Бетон
🟣Бетон — Білий
🟣Дуб сонома
🟣Дуб сонома — Білий
🟣Венге темний
🟣Венге темний — Білий
🟣Чорний матовий
🟣Чорний матовий — Білий

Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бетон |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1600 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Висота | 1166 мм |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Дверка | 3 шт. |
| Сидіння для взування | Так |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
- Ціна: 5 399 ₴

