Новинка
-9%
-9%влевовправо
Відкритий пенал для дому з полицями та шухлядками, шафа для речей із фасадами без ручок Т-219 Дуб Аппалачі, Білий
- В наявності
- Код: Т-219
5 599 ₴
5 099 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відкритий пенал для дому з полицями та шухлядками, шафа для речей із фасадами без ручок Т-219
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) : Ш 500 /В 2117 / Г 498
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Бетон
🟣Антрацит
🟣Дуб сонома
🟣Венге темний
🟣Дуб аппалачі
Також усі кольори можна міксувати між собою: Корпус | Фасад
Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Комп'ютерні столи, Тумби для взуття і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова шафа |
| Кількість зовнішніх полиць | 4 шт. |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 500 мм |
| Глибина шафи | 498 мм |
| Висота шафи | 2117 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 46 кг |
| Колір | |
| Корпус | Дуб Аппалачі |
| Фасад | Білий |
- Ціна: 5 099 ₴















