Новинка

влевовправо
Пенал із штангою та полицями, шафа для речей, з фасадами без ручок Т-218 Білий, Дуб Аппалачі
- Немає в наявності
- Код: Т-218
4 899 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пенал із полицями для речей, з фасадами без ручок Т-218
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) : Ш 500 /В 2117 / Г 498
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Бетон
🟣Антрацит
🟣Дуб сонома
🟣Венге темний
🟣Дуб аппалачі
Також усі кольори можна міксувати між собою: Корпус | Фасад
Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Комп'ютерні столи, Тумби для взуття і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Форма фасаду | прямий |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для взуття | 2 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2117 мм |
| Ширина шафи | 500 мм |
| Глибина шафи | 498 мм |
| Колір | |
| Фасад | Дуб Аппалачі |
- Ціна: 4 899 ₴















