-13%Стіл комп'ютерний на 6 ящиків, письмовий стіл із фасадами без ручок Т-228 Антрацит, Білий
- Під замовлення
- Код: Т-228
Відправка з 21 квітня 20266 299 ₴
5 499 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл комп'ютерний на 6 ящиків, письмовий стіл із фасадами без ручок Т-228

Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1580 / В 758 / Г 600 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Бетон
🟣Антрацит
🟣Дуб сонома
🟣Венге темний
🟣Дуб аппалачі
Також усі кольори можна міксувати: Корпус | Фасад
Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Приліжкові тумби і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Корпус | Антрацит |
| Фасад | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1580 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 758 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1580 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Висота від підлоги | 758 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 5 499 ₴













