-25%Полиця для взуття в передпокій Т-13 Бетон
- В наявності
- Код: Т-13 Уб
1 199 ₴
899 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полка для обуви в прихожую Т-13
Материал: ДСП Ламинированное 16мм.
Размеры (Ш/В/Г) :
Ш 280/ В 1144 / Г 267мм
Отправляем в разобранном виде Новой Почтой по всей Украине
В комплекте вся необходимая фурнитура и пошаговая схема сборки
Размер упаковок:
| 1) 1180 * 135 * 60 | 3 кг |
| 2) 400 * 320 * 140 | 6.5 кг |
Вес упаковки: 8.5 кг
Доступен в 5-х цветах:
Также вы можете у нас заказать: Книжные полки, Стеллажи, Шкафы, Комоды, Навесные полки, Журнальные столики и многое другое в нашем интернет магазине.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 7 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бетон |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 280 мм |
| Глибина | 267 мм |
| Висота | 1137 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 899 ₴







