-21%Полиця для взуття в передпокій Т-13 Білий
- В наявності
- Код: Т-13 Б
1 399 ₴
1 099 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полиця для взуття в передпокій Т-13
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 280/В 1144 / Г 267 мм
Вирушає в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Розмір упаковок:
| 1) 1180 * 135 * 60 | 3 кг |
| 2) 400 * 320 * 140 | 6.5 кг |
Вага паковання: 8.5 кг
Доступний у кольорах:
Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 7 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 280 мм |
| Глибина | 267 мм |
| Висота | 1137 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 1 099 ₴







