Топ продаж
-11%
-11%влевовправо
Шафа з полицями, шафа для спальні, передпокою J-85 Дуб сонома
- В наявності
- Код: J-85
4 599 ₴
4 099 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа з полицями, шафа для спальні, передпокою J-85
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 800 / В 1824 / Г 370 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Нової Пошти по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага упаковки: 65 кг.
Розмір пакування:
- 140 * 43 * 7 см
- 90 * 43 * 15 см
- 140 * 47 * 7 см
Доступний у 4-х кольорах:
Ви також можете замовити: Туалетні столики, Тумби під телевізор, Журнальні столики, Пенали та багато іншого в нашому інтернеті магазинів.
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Дуб сонома |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для білизни | 6 |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 800 мм |
| Висота шафи | 1824 мм |
| Глибина шафи | 370 мм |
- Ціна: 4 099 ₴








