Топ продаж
-11%
-11%влевовправо
Тумба під TV в вітальню, комод на 4 висувних ящика з фасадами без ручок Т-223 Венге темний / Білий фасад
- Під замовлення
- Код: Т-223
Відправка з 21 квітня 20264 699 ₴
4 199 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба под TV в вітальню, комод на 4 шухляди з фасадами без ручок Т-223

- Сучасний стиль
- Містка тумба з чотирма шухлядами на телескопічних напрямних
- Красиві кольори ламінованого ДСП із безліччю комбінацій.
- Ящики тумби відкриваються за фасад без ручки
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1400/В 530/Г 400 мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Розмір упаковок:
| 1) 1480 * 480 * 100 | 30 кг |
| 2) 790 * 270 * 100 | 6.5 кг |
Вага паковання: 36.5 кг
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Антрацит
🟣Дуб сонома
🟣Венге темний
🟣Бетон
🟣Дуб Аппалачі
Також усі кольори можна міксувати між собою: Корпус Фасад

Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Венге Темний/Білий фасад |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1400 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Висота тумби | 530 мм |
| Габаритні розміри стійки | |
| Ширина стійки | 1400 мм |
| Глибина стійки | 400 мм |
| Висота стійки | 530 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 4 199 ₴


