Топ
-9%
-9%влевовправо
Шафа 3-дверна із штангою і полицями з чорними ручками (Глибина 524) St-27
- Під замовлення
- Код: St-27
Відправка з 11 квітня 202610 999 ₴
9 999 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа 3-дверний із штангою та полицями з чорними ручками (Глибина 524) St-27
Матеріал корпусу та фасадів:
-
Ламіноване ДСП 16 мм
Розміри (Ш/В/Г):
-
Ширина: 1800 мм
-
Висота: 2200 мм
-
Глибина: 524 мм
Доставка:
-
Вирушає в розібраному вигляді "Новою Поштою" всією Україною
-
У комплекті вся необхідна фурнітура та покрокова схема збирання
Розмір упаковок:
| 1) 2220 * 580 * 60 | 35 кг |
| 2) 2240 * 675 * 70 | 50 кг |
| 3) 1250 * 545 * 70 | 24 кг |
| 4) 1880 * 595 * 60 | 30 кг |
Вага упаковки: 139 кг
Доступний у кольорах:
- Білий
- Антрацит
- Дуб сонома
- Венге Темний
- Аппалачі
- Кашемір
- Бетон
- Бетон Тефра
- Бетон Темний

Також ви можете в нас замовити: Туалетні столики, Тумби під телевізор, Журнальні столики, Пенали і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1800 мм |
| Глибина шафи | 524 мм |
| Висота шафи | 2200 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Ніжки | пластик |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Полиця для білизни | 9 |
| Антресоль | Ні |
- Ціна: 9 999 ₴









