-8%Комод на 4 ящики з чорними ручками (Глибина 544) ТX-4 Бетон
- Під замовлення
- Код: ТX-4
Відправка з 21 квітня 20266 499 ₴
5 999 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комод на 4 ящики з чорними ручками (Глибина 544) ТX-4

Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1000/В 1014 /Г 544 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковок:
| 1) 1080 * 310 * 85 | 11 кг |
| 2) 1085 * 620 * 90 | 28 кг |
| 3) 1035 * 570 * 110 | 30 кг |
Вага паковань: 69 кг
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Антрацит
🟣Дуб сонома
🟣Венге темний
🟣Бетон
🟣Дуб Аппалачі
Також усі кольори можна міксувати: Корпус | Фасад
Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Приліжкові тумби, Шафи, Пенали і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бетон |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 100 см |
| Глибина комода | 55 см |
| Висота комода | 102 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
- Ціна: 5 999 ₴

