-11%Комп'ютерний стіл у стилі Лофт, письмовий стіл з двома висувними ящиками в стилі Loft MX-2 Антроцит
- Під замовлення
- Код: МX-2
Відправка з 21 квітня 20264 599 ₴
4 099 ₴
Комп'ютерний стіл у стилі Лофт, письмовий стіл з двома шухлядами в стилі Loft МX-2

Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Ніжки металеві 40*25 мм
Розміри (Ш/В/Г) : Ш 1100 / В 755 / Г 536 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковки:
| 1) 1180 * 590* 70 | 22 кг |
| 2) 820 * 570 * 110 | 10 кг |
Вага паковань: 32 кг
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Антрацит
🟣Дуб Сонома
🟣Венге Темний
🟣Дуб Аппалачі
🟣Бетон
🟣Бетон Тефра
🟣Бетон Темний

Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Приліжкові тумби і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Антроцит |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 536 мм |
| Висота | 755 мм |
| Вага | 32 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1100 мм |
| Глибина стільниці | 536 мм |
| Висота від підлоги | 760 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
- Ціна: 4 099 ₴


