Топ
-14%
-14%Стіл письмовий з тумбою на один ящик з дверкою St-3 Бетон
- Під замовлення
- Код: St-3
Відправка з 21 квітня 20262 799 ₴
2 399 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл письмовий з тумбою на 1 ящик з дверкою St-3
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г) : Ш 1200/ В 760/ Г 500м
Відправляємо у розібраному вигляді Нової Пошти по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір пакування:
| 1) 1280 * 570 * 60 | 21 кг |
| 2) 815 * 540 * 85 | 17 кг |
Вага упаковок: 38 кг
Доступний у кольорах:
Ви також можете замовити: Журнальні столики, Книжкові полиці, Стелажі, Шафи, Приліжкові тумби та багато іншого в нашому інтернеті магазинів.
| Габаритні розміри столу | |
|---|---|
| Вага | 38 кг |
| Висота | 760 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Колір | Бетон |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 500 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 2 399 ₴






