-12%Шафа для речей, пенал модульний з полицями в спальню, перехожу St-13 Дуб Сонома
- Під замовлення
- Код: St-13
Відправка з 11 квітня 20265 099 ₴
4 499 ₴
Шафа для речей, пенал модульний із полицями в спальню, проходження St-13

Модульна шафа пенал для речей St-13 можна комбінувати з декількох штук і зібрати повноцінна шафа потрібного вам розміру. Двері пенала можна встановити як на лівий, так і на правий бік. За дверцятами пенала 4 полиці, також є модель з іншим внутрішнім наповненням пенал із двома полицями та штангою St-12, з 2 дверима та двома ящиками.St-14.
Матеріал:
- Ламіноване ДСП 16 мм
Розміри (Ш/В/Г):
-
Ширина: 600 мм
-
Висота: 2190 мм
-
Глибина: 520 мм
Доставка:
-
Відсилання "Нової пошти" всією Україною
-
У комплекті вся необхідна фурнітура
-
Докладна інструкція зі збирання
Доступні кольори:
-
Білий
-
Антрацит
-
Дуб сонома
-
Венге Темний
-
Бетон
-
Аппалачі

Також ви можете в нас замовити: Туалетні столики, Тумби під телевізор, Журнальні столики, Пенали і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 2190 мм |
| Виробник | Власне виробництво |
| Глибина | 520 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | модульний |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Дуб сонома |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 600 мм |
| Глибина шафи | 520 мм |
| Висота шафи | 2190 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для білизни | 5 |
- Ціна: 4 499 ₴


