Топ продаж
-19%
-19%влевовправо
Тумбочка приліжкова, тумба в спальню на 2 висувні ящики з фасадами без ручок Т-225
- В наявності
- Код: Т-225
2 099 ₴
1 699 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба приліжкова, тумба спальню на 2 шухляди з фасадами без ручок Т-225

- Сучасний стиль
- Красиві забарвлення ламінованого ДСП із безліччю варіантів комбінацій
- Ящики тумби відкриваються за фасад без ручок
- Практичність і простий дизайн нададуть завершеності та теплоти у вашу спальню.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 402 / В 532 / Г 401 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні. У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковки:
| 1) 600 * 480 * 110 | 14 кг |
| 2) 470 * 260 * 50 | 2 кг |
Вага паковання: 16 кг
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Антрацит
🟣Дуб сонома
🟣Венге темний
🟣Бетон
Також усі кольори можна міксувати між собою: Корпус / Фасад
Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Колір |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 41 см |
| Глибина тумби | 41 см |
| Висота тумби | 53 см |
- Ціна: 1 699 ₴










