Топ
-11%
-11%влевовправо
Комод на 3 ящики без ручок до спальні (Ширина 803) T-214
- В наявності
- Код: T-214
3 499 ₴
3 099 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комод на 3 ящики без ручок в спальню (Ширина 803) T-214

Переваги комода
- Сучасний стиль;
- Ящики відкриваються за фасад без ручок
- Напрямні: Телескопічні кулькові
Матеріал корпусу та фасадів:
- ДСП Ламіноване 16 мм.
Габарити (Ш/В/Г):
-
Ширина: 803 мм
-
Висота: 758 мм
-
Глибина: 402 мм
Доставка:
-
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
-
У комплекті вся необхідна фурнітура та покрокова схема збирання.
Розмір упаковки:
| 900 х 500 х 140 мм | 24 кг |
| 870х260х65 мм | 6 кг |
Вага: 30 кг
Доступний у кольорах:
Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Приліжкові тумби, Шафи, Пенали і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Колір |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 76 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
- Ціна: 3 099 ₴










