-18%Стелаж, полиці для книжок і іграшок, роздільник кімнати на 15 комірок St-17 Бетон
- В наявності
- Код: St-17
3 399 ₴
2 799 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж, полиці для книжок і іграшок, роздільник кімнати на 15 комірок St-17
- Етажерка для книг та декору на 25 комірок.
- Полиця відмінно підійде для зонування приміщення.
- Простий дизайн легко впише її в будь-який інтер'єр будь-якої кімнати і чудово оформить вільний простір.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г) : Ш 1776/ В 1776/ Г 300м
Розмір комірки : Ш 336 / В 336 / Г 300 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Нової Пошти по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір пакування:
| 1) 1850 * 380 * 70 | 23 кг |
| 2) 1850 * 380 * 70 | 23 кг |
Вага упаковок: 46 кг
Доступний у 5-х кольорах:
Ви також можете замовити: Журнальні столики, Комоди, Шафи, Приліжкові тумби, Навісні полиці, та багато іншого в нашому інтернеті магазинів.
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість зовнішніх полиць | 15 шт. |
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Стан | Новий |
| Колір | Бетон |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 1776 мм |
| Висота шафи | 1776 мм |
| Глибина шафи | 300 мм |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 1776 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Висота стелажа | 1776 мм |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 1776 мм |
| Глибина полиці | 300 мм |
| Висота полиці | 1776 мм |
- Ціна: 2 799 ₴








