-15%Тумба приліжкова з 2 ящиками, тумбочка до спальні St-11 Антрацит
- Під замовлення
- Код: St-11
Відправка з 11 квітня 20261 999 ₴
1 699 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба приліжкова з 2 ящиками, тумбочка в спальню St-11

Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 400/ В 420/ Г 400 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковки:
840 x 485 x 70 мм
Вага паковання: 16 кг
Доступний у 5 кольорах:
Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет-магазині.

| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип тумби | пряма |
| Стан | Новий |
| Колір | Антрацит |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 40 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Висота тумби | 42 см |
- Ціна: 1 699 ₴





