-18%Журнальний стіл, кавовий столик, столик у вітальню з полицею J-121 Білий/Венге Темний
- В наявності
2 199 ₴
1 799 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Журнальний стіл, кавовий столик, столик у вітальню з полицею J-121
- Оригінальна, зручна конструкція.
- Дизайн та пропонована палітра кольорів, полегшить підпор столу до вашого, вже готового інтер'єру.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г): Ш 1000 / В 422 / Г 590
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага упаковки: 27кг
Доступний у 7-х кольорах
Ви також можете замовити: Книжкові полиці, Стелажі, Тумби для взуття, Комоди, Навісні полиці, Приліжкові тумби та багато іншого в нашому інтернеті магазинів.
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип опор | Ніжки |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий/Венге Темний |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Каркас, ніжки | пластик |
| Габаритні розміри столика | |
| Вага столика | 27 кг |
| Довжина столика | 1000 мм |
| Глибина столика | 590 мм |
| Висота столика | 422 мм |
- Ціна: 1 799 ₴










