-13%влевовправо
Стіл трансформер, розкладний стіл під комп'ютер, стіл у вітальню J-112 Білий/Дуб Крафт
- Під замовлення
Відправка з 11 квітня 20266 249 ₴
5 449 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл трансформер, розкладний стіл під комп'ютер, стіл в вітальню J-112

- Стіл трансформер.
- Компактний.
- Оригінальність стилю підійде під будь-який інтер'єр.
- Полиця витримує вагу 20 кг
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1102 / В 1204 / Г 436 мм
Розмір у розкладному вигляді:
910 / 1102 мм (Г/Ш)
Відправляємо у розібраному вигляді Нової Пошти по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір пакування:
- 125 см * 50 см * 10 см
- 120 см * 50 см * 8 см
- 122 см * 62 см * 6 см
Вага упаковки: 60 кг.
Доступний у кольорах:
- Білий,
- Дуб Сонома,
- Білий/Дуб Сонома,
- Дуб Сонома/ Білий,
- Венге Темний,
- Білий/Венге Темний,
- Дуб Крафт,
- Білий/Дуб Крафт,
- Дуб Крафт/Білий.
Ви також можете замовити: Журнальні столики, Приліжкові тумби, Тумби для взуття, Комп’ ютерні столи та багато іншого в нашому інтернеті магазинів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1102 мм |
| Глибина | 910 мм |
| Висота | 1204 мм |
| Вага | 60 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1100 мм |
| Глибина стільниці | 436 мм |
| Висота від підлоги | 741 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | пластик |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 1102 мм |
| Висота столу | 1204 мм |
| Глибина столу | 436 мм |
| Основні атрибути | |
| Колір | Білий / Дуб Крафт |
- Ціна: 5 449 ₴











