-12%влевовправо
Стелаж на 11 комірок, роздільник кімнати, полиця у вітальню J-50
- В наявності
- Код: J-50
3 299 ₴
2 899 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стеллаж на 11 комірок, роздільник кімнати, полиця в вітальню J-50
- Стелаж для книг і декору на 11 комірок, компактний стелаж із просторими полицями.
- Книжкова полиця не займає багато місця й гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр.
- Поличка чудово підійде як для вітальні, передпокою, так і для офісу.
- Також її можна використовувати в дитячій кімнаті для зберігання іграшок.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1072/В 1430/Г 290 мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Розмір паковання:
- 1484 * 364 * 49
- 1136 * 372 * 148
Вага паковання: 38 кг
Доступний у кольорах:
Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Комоди, Шафи, Приліжкові тумби, Навісні полиці, і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 11 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Колір |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 1072 мм |
| Глибина стелажу | 290 мм |
| Висота стелажа | 1430 мм |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 1072 мм |
| Глибина полиці | 290 мм |
| Висота полиці | 1430 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 38 кг |
- Ціна: 2 899 ₴













