-15%Туалетний стіл в спальню GT-61

Стіл туалетний з виїзною скринькою та відділенням збоку. Такий має бути в спальні кожної красуні. У ньому ви зможете зберігати всі ваші речі з догляду.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 802 / В 736 / Г 440 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковки:
89.8 x 52.2 x 13.6 cm
Вага паковання: 22 кг
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Бетон
🟣Антрацит
🟣Дуб сонома
🟣Венге Темний
🟣Дуб Аппалачі

Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | туалетний столик |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Колір |
| Комплектація | |
| Тумба | 1 шт. |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 80 см |
| Глибина столика | 44 см |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 74 см |
- Ціна: 2 249 ₴





