-12%Туалетний навісний, настінний стіл в спальню з дзеркалом J-81 Білий
- В наявності
3 399 ₴
2 999 ₴
Туалетний настінний стіл в спальню з дзеркалом J-81

Стіл туалетний з шістьма полками по сторонам і великий полицею зверху. Також має на задній стінці велике дзеркало для макіяжу. Ідеальний стіл - такий повинен бути в спальні кожної красуні.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1100/ В 750/ Г 485мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковки:
117 x 58 x 10 cm
Вага упаковки: 29кг
Доступний в 4-х кольорах:
Також ви можете замовити: Книжкові полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | туалетний столик |
| Тип встановлення консолі | настінна |
| Комплектація дзеркалом | Так |
| Тип встановлення дзеркала | настільна |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Розміри дзеркала | |
| Ширина дзеркала | 63 см |
| Висота дзеркала | 39 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 110 см |
| Глибина столика | 49 см |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 75 см |
- Ціна: 2 999 ₴





