-10%влевовправо
Тумба для взуття, шафа в передпокій J-19
- В наявності
- Код: J-19
2 999 ₴
2 699 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба для взуття, шафа в передпокій J-19

- Шафа на 7 відділень для взуття.
- При невеликих габаритах, вмістить все ваше взуття.
- Простий дизайн впишеться в будь-який ваш інтер'єр.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 562/ В 1080/ Г 402мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковки:
- 1156 * 452 * 87 мм
- 658 * 478 * 145 мм
Вага упаковки: 38.4 кг
Доступний в 4-х кольорах:
Також ви можете замовити: Книжкові полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма шафи | прямий |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 7 шт. |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Стан | Новий |
| Колір | Колір |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1080 мм |
| Ширина | 562 мм |
| Глибина | 402 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Дверка | 2 шт. |
- Ціна: 2 699 ₴











