-16%Тумба під умивальник, тумба в ванную J-17 Білий
- В наявності
- Код: J-17
1 899 ₴
1 599 ₴
Тумба під умивальник, тумба у ванну J-17
Невелика за розміром, тумба під умивальник, в строгому, мінімалістичному стилі, додасть трохи корисного простору у ванну і відмінно впишеться в дизайн.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 580/ В 600/ Г 331мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковок:
73.6 x 40.7 x 11.6 cm
Вага упаковки: 14кг
Доступний в 4-х кольорах:
Також ви можете замовити: Книжкові полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет магазині.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 2 шт. |
| Тип відкривання дверки | універсальне |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 14 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Габаритні розміри тумби | |
| Довжина | 580 мм |
| Глибина | 331 мм |
| Висота | 600 мм |
| Основні | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 599 ₴






