-13%влевовправо
Комод без ручок на 3 висувних ящика в спальню B-4
- В наявності
- Код: B-004
4 699 ₴
4 099 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комод без ручок, комод на 3 висувних ящика в спальню B-4

Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1002/ В 759/ Г 390мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковки:
- 110 * 49 * 13 см
- 85 * 47 * 7 см
Вага упаковки: 46кг
Доступний у 11 кольорах:
- Білий,
- Дуб Сонома,
- Дуб Сонома\Білий фасад,
- Дуб Сонома\Білі планки,
- Білий\Дуб Сонома фасад,
- Білий\Дуб Сонома планки,
- Дуб Крафт,
- Дуб Крафт\Білий фасад,
- Дуб Крафт\Білі планки,
- Білий\Дуб Крафт фасад,
- Білий\Дуб Крафт планки.
Також ви можете замовити: Журнальні столики, Приліжкові тумби, Шафи, Пенали і багато іншого в нашому інтернет магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 100 см |
| Глибина комода | 39 см |
| Висота комода | 76 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 1002 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Висота | 759 мм |
| Колір | |
| Колір | Колір |
- Ціна: 4 099 ₴




















