Топ
-19%
-19%Журнальний стіл з полками і штангою J-69 Білий/Венге Темний
- В наявності
2 099 ₴
1 699 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Журнальний стіл, кавовий столик у вітальню J-69
- Журнальний стіл G-подібної форми.
- Оригінальна форма та кольорова гама впишеться в будь-який інтер'єр.
Матеріал: ДСП Ламинированное16мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 910 / B 410/ Г 526мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковки:
100 x 61 x 8 cm
Вага упаковки: 18.9 кг
Доступний в 7-х кольорах:
Також ви можете замовити: Книжкові полиці, Стелажі, Тумби для взуття, Комоди, Навісні полиці, Приліжкові тумби і багато іншого в нашому інтернет магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий/Венге Темний |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 910 мм |
| Глибина столика | 526 мм |
| Висота столика | 410 мм |
| Вага столика | 18.9 кг |
- Ціна: 1 699 ₴









