-9%влевовправо
Стіл комп'ютерний-письмовий трансформер, стіл з полками у вітальню J-41
- В наявності
- Код: J-041
3 199 ₴
2 899 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл комп'ютерний - письмовий трансформер, стіл з полками у вітальню J-41

- Комп'ютерний стіл з поворотними полицями.
- Компактний за рахунок висувних полиць, які можуть бути як під столом, так і в розкладеному вигляді, надаючи додатковий простір.
- Трансформується в 3 положення.
Матеріал: ДСП Ламинированное16мм.
Розміри (Ш/В/Г)
В складеному вигляді: Ш 1200 / В 766 / Г 500 мм
В розкладеному вигляді: Ш 1964 / В 766 / Г 500 мм
Повернутий на 90°: Ш 1200 / В 766 / Г 1180 мм

Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковок:
- 1296 * 576 * 50 мм
- 1244 * 412 * 81 мм
Вага упаковки: 36 кг
Доступний в 4-х кольорах:
Також ви можете замовити: Журнальні столики, Книжкові полиці, Стелажі, Шафи, Приліжкові тумби і багато іншого в нашому інтернет магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | кутовий (ергономічний) |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір | Колір |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 1180 мм |
| Висота | 766 мм |
| Вага | 36 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
- Ціна: 2 899 ₴












