Топ продаж
-14%
-14%Комод, приліжкова тумба на 3 ящики J-24 Венге Темний
- В наявності
- Код: J-24
2 199 ₴
1 899 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комод, приліжкова тумба на 3 ящики J-24

Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 376/ В 659/ Г 352мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковки:
78.2 x 42.8 x 13.8 cm
Вага упаковки: 20 кг
Доступний в 4-х кольорах:
Також ви можете замовити: Книжкові полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Венге Темний |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 38 см |
| Глибина тумби | 35 см |
| Висота тумби | 66 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 376 мм |
| Глибина | 352 мм |
| Висота | 659 мм |
- Ціна: 1 899 ₴






