-10%Шафа з полицями для взуття, шафа з штангою з гачками для взуття в передпокій J-8 Дуб Сонома
- В наявності
4 999 ₴
4 499 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа з полицями для взуття, шафа зі штангою з гачками для взуття в передпокій J-8

- Шафа в передпокій на шість полиць та штангою з гачками для взуття.
- Полиці можна регулювати по висоті під усі ваші потреби.
- Шафа може використовуватися як для взуття так і для одягу, як вам зручніше.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 800/ В 1780 / Г 390 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковок:
- 1834 * 452 * 49 мм
- 1832 * 484 * 55 мм
- 912 * 466 * 145 мм
Вага упаковки: 66 кг
Доступний в 4-х кольорах:
Також ви можете замовити: Книжкові полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 1780 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Дуб сонома |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Полиця для взуття | 6 шт. |
- Ціна: 4 499 ₴





