Топ продаж
-13%
-13%Тумба під пральну машину, шафа для ванної J-107
- В наявності
- Код: Gt-107
2 399 ₴
2 099 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба під пральну машину, шафа для ванній Gt-107

- Шафа для зберігання засобів повсякденного догляду та інших речей для ванної кімнати.
- Компактно розміщується прямо над пральною машиною.
- Два відкриті і два закриті відсіки для зберігання.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 642 / В 1900 / Г 250 мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Розмір упаковок:
108 x 56 x 9 см.
Вага паковання: 24.5 кг
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Дуб сонома
🟣Венге темний
🟣Бетон
🟣Дуб Аппалачі

Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 2 шт. |
| Тип відкривання дверки | універсальне |
| Кількість відкритих полиць | 2 шт. |
| Кількість закритих полиць | 2 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 30 кг |
| Форма шафи | прямий |
| Форма пенала | прямий |
| Наявність функціональної поверхні | True |
| Тип мебели | шафа |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Габаритні розміри тумби | |
| Глибина | 250 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 640 мм |
| Основні | |
| Колір | Аппалачі |
- Ціна: 2 099 ₴

