-10%влевовправо
Кутова полиця для книг настінна, настінна полиця для дому Р-10
- В наявності
- Код: Р-10
999 ₴
899 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутова полиця для книг настінна, настінна полиця для дому Р-10

Матеріал:
-
Ламіноване ДСП 16 мм
Розміри (Ш/В/Г):
-
Ширина: 600 мм
-
Висота: 748 мм
-
Глибина: 200 мм
Доставка:
-
Відправляємо у розібраному вигляді "Новою Поштою" по всій Україні
-
У комплекті вся необхідна фурнітура та покрокова схема збирання
Доступні кольори:
-
Білий
-
Бетон
-
Антрацит
-
Дуб Сонома
-
Венге Темний

Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Приліжкові тумби, Шафи, Пенали і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Кількість ярусів (полиць) | 3 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 748 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість рівнів | 3 шт. |
| Глибина | 200 мм |
| Колір | |
| Колір | Колір |
- Ціна: 899 ₴










