-12%влевовправо
Передпокій з дзеркалом, штангою, поличками та ящиками N-1 R
- В наявності
- Код: N-1 R
8 499 ₴
7 499 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Передпокій з дзеркалом, штангою, поличками та ящиками N-1 R

Матеріал:
-
Ламіноване ДСП 16 мм
Розміри (Ш/В/Г):
-
Ширина: 800 мм
-
Висота: 2000 мм
-
Глибина: 400 мм
Доставка:
-
Відправляємо у розібраному вигляді "Новою Поштою" по всій Україні
-
У комплекті вся необхідна фурнітура та покрокова схема збирання
Доступні кольори:
-
Білий
-
Бетон
-
Антрацит
-
Дуб сонома
-
Венге темний

Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Приліжкові тумби і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Кількість предметів | 1 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 800 мм |
| Склад комплекту | |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 800 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Колір | |
| Колір | Колір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вішак для одягу | Так |
- Ціна: 7 499 ₴






