-11%влевовправо
Пенал із полицями та штангою для речей, з фасадами без ручок V-1
- В наявності
- Код: V-1
5 299 ₴
4 699 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пенал із полицями та штангою для речей, з фасадами без ручок V-1

Матеріал корпусу та фасадів:
-
Ламіноване ДСП 16 мм
Габарити (Ш/В/Г):
-
Ширина: 500 мм
-
Висота: 2120 мм
-
Глибина: 500 мм
Доставка:
-
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
-
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Бетон
🟣Антрацит
🟣Дуб Сонома
🟣Венге Темний
Також усі кольори можна міксувати між собою: Корпус | Фасад

Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Комп'ютерні столи, Тумби для взуття і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 2120 мм |
| Виробник | Власне виробництво |
| Глибина | 500 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 500 мм |
| Глибина шафи | 500 мм |
| Висота шафи | 2120 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Полиця для взуття | 2 шт. |
| Полиця для білизни | 4 |
| Колір | |
| Колір | Колір |
- Ціна: 4 699 ₴







