-8%влевовправо
Шафа 3-дверний із штангою та полицями з чорними ручками V-28
- В наявності
- Код: V-28
12 199 ₴
11 199 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа 3-дверний із штангою та полицями з чорними ручками V-28

Матеріал корпусу та фасадів:
-
Ламіноване ДСП 16 мм
Розміри (Ш/В/Г):
-
Ширина: 1800 мм
-
Висота: 2200 мм
-
Глибина: 504 мм
Доставка:
-
Відправляємо у розібраному вигляді "Новою Поштою" по всій Україні
-
У комплекті вся необхідна фурнітура та покрокова схема збирання
Вага упаковки: 139 кг
Доступний у кольорах:
- Білий
- Бетон
- Антрацит
- Дуб сонома
- Венге Темний

Також ви можете в нас замовити: Туалетні столики, Тумби під телевізор, Журнальні столики, Пенали і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1800 мм |
| Глибина шафи | 504 мм |
| Висота шафи | 2200 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Ніжки | пластик |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Полиця для білизни | 9 |
- Ціна: 11 199 ₴






