-12%Макіяжний столик Forte з шухлядою F-09
- Під замовлення
- Код: Forte-09
Відправка з 11 квітня 20265 099 ₴
4 499 ₴
Макіяжний столик Forte з шухлядою F-09

Макіяжний столик забезпечує максимальний комфорт і практичність для щоденного використання, даючи змогу вам зберігати та організовувати косметичні засоби, ювелірні вироби та інші дрібниці
Матеріал корпусу та фасадів:
-
Ламіноване ДСП 16 мм
-
Чорна кромка завтовшки 1 мм
-
Ніжки металеві
Розміри (Ш/В/Г):
-
Ширина: 900 мм
-
Висота: 782 мм
-
Глибина: 500 мм
Доставка:
-
Вирушає в розібраному вигляді "Новою Поштою" всією Україною
-
У комплекті вся необхідна фурнітура та покрокова схема збирання
Доступний у кольорах:
- Білий
- Антрацит
- Дуб сонома
- Венге Темний
- Аппалачі
- Кашемір
- Бетон
- Дуб Кверкус
- Бетон Тефра
- Бетон Темний
- Гранж Пісочний
- Зелений Димчастий

Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | туалетний столик |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Форма фасаду | прямий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Пуфік | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | метал |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 90 см |
| Глибина столика | 50 см |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 78.2 см |
| Колір | |
| Колір | Дуб Сонома |
- Ціна: 4 499 ₴


