-9%влевовправо
Комод на 3 ящики без ручок у спальню (Ширина 603) Nt-217
- В наявності
- Код: Nt-217
3 199 ₴
2 899 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комод на 3 ящики без ручок в спальню (Ширина 603) Nt-217
Переваги комода
- Сучасний стиль;
- Ящики відкриваються за фасад без ручок
- Напрямні: Телескопічні кулькові
Матеріал корпусу та фасадів:
- ДСП Ламіноване 16 мм.
Габарити (Ш/В/Г):
-
Ширина: 603 мм
-
Висота: 758 мм
-
Глибина: 402 мм
Доставка:
-
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
-
У комплекті вся необхідна фурнітура та покрокова схема збирання.
Розмір упаковки:
| 810х470х130 мм | 20 кг |
| 670х260х55 мм | 4 кг |
Вага: 24 кг
Доступний у кольорах:
- Білий
- Бетон
- Антрацит
- Дуб сонома
- Венге Темний
Також усі кольори можна міксувати: Корпус | Фасад

Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Приліжкові тумби, Шафи, Пенали і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 60 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 76 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Колір | |
| Колір | Колір |
- Ціна: 2 899 ₴






