-11%Стеллаж на 3 полки для книг, декора, вазонов Ant-3 Венге Темный
- В наявності
- Код: Ant-3
2 799 ₴
2 499 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж на 3 полиці для книг, декору, вазонів Ant-3

Матеріал :
- Каркас: метал, чорний матовий
- Полиці: ламіноване ДСП 16 мм.
Габарити (Ш/В/Г):
- Ширина: 700 мм
- Висота: 1000 мм
- Глибина: 300 мм
Доставка:
-
Вирушаємо в розібраному вигляді "Новою Поштою" всією Україною.
-
У комплекті вся необхідна фурнітура та покрокова схема збирання.
Доступний у кольорах:
- Білий
- Бетон
- Антрацит
- Дуб сонома
- Венге Темний

Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Комоди, Шафи, Приліжкові тумби, Навісні полиці, і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість внутрішніх полиць | 3 шт. |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Венге темний |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 700 мм |
| Глибина шафи | 300 мм |
| Висота шафи | 1000 мм |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 700 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Висота стелажа | 1000 мм |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 700 мм |
| Глибина полиці | 300 мм |
| Висота полиці | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 2 499 ₴

