-11%влевовправо
Тумба для взуття в передпокій Alpen
- В наявності
- Код: Alpen
1 849 ₴
1 649 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба для взуття в передпокій Alpen

Матеріал:
- Ламіноване ДСП 16 мм
Розміри (Ш/В/Г):
-
Ширина: 1000 мм
-
Висота: 450 мм
-
Глибина: 350 мм
Доставка:
-
Відсилання "Нової пошти" всією Україною
-
У комплекті вся необхідна фурнітура
-
Докладна інструкція зі збирання
Доступний у кольорах:
- Білий
- Антрацит
- Дуб сонома
- Венге темний
- Дуб Крафт
- Кашемір

Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 450 мм |
| Комплектація | |
| Сидіння для взування | Так |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Колір | |
| Колір | Колір |
- Ціна: 1 649 ₴





