-13%влевовправо
Туалетний столик із полицями та дзеркалом J-123 Білий
- Під замовлення
- Код: J-123
Відправка з 11 квітня 20265 999 ₴
5 199 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туалетний столик з полицями та дзеркалом J-123

Матеріал:
- Ламіноване ДСП 16 мм
Розміри (Ш/В/Г):
-
Ширина: 990 мм
-
Висота: 1334 мм
-
Глибина: 401 мм
Доставка:
-
Відсилання "Нової пошти" всією Україною
-
У комплекті вся необхідна фурнітура
-
Докладна інструкція зі збирання
Вага упаковки:
-
39 кг
Доступні кольори:
-
Білий
-
Бетон
-
Антрацит
-
Дуб сонома
-
Венге Темний

Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | туалетний столик |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Комплектація дзеркалом | Так |
| Тип встановлення дзеркала | настільна |
| Форма фасаду | прямий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Розміри дзеркала | |
| Ширина дзеркала | 95 см |
| Висота дзеркала | 58 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 99 см |
| Глибина столика | 40 см |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 75 см |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 133 см |
| Колір | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 5 199 ₴




