-11%влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комод на 4 ящики в спальню Jersie

Чорні металеві ручки та ніжки підкреслюють індустріальний характер комода, надаючи йому особливого стилю і сучасної естетики.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г):
-
Ширина: 800 мм
-
Висота: 870 мм
-
Глибина: 400 мм
Доставка:
-
Відправляємо в розібраному вигляді "Новою Поштою" по всій Україні.
-
У комплекті вся необхідна фурнітура та покрокова схема збирання.
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Антрацит
🟣Дуб сонома
🟣Венге темний
🟣Дуб Крафт
🟣Кашемір

Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Приліжкові тумби, Шафи, Пенали і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | метал |
| Декоративні елементи | метал |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 87 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Колір | |
| Колір | Колір |
- Ціна: 4 799 ₴






