-14%влевовправо
Стелаж для дому та офісу, полиця для книг і іграшок P-34
- В наявності
- Код: P-34
1 399 ₴
1 199 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж для дому та офісу, полиця для книг і іграшок P-34

Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 496 / В 1006 / Г 230 мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Бетон
🟣Антрацит
🟣Дуб сонома
🟣Венге Темний

Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Комоди, Шафи, Приліжкові тумби, Навісні полиці, і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість внутрішніх полиць | 7 шт. |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 496 мм |
| Глибина стелажу | 230 мм |
| Висота стелажа | 1006 мм |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 496 мм |
| Глибина полиці | 230 мм |
| Висота полиці | 1006 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 12 кг |
| Колір | |
| Колір | Колір |
- Ціна: 1 199 ₴





