Шафа зі штангою двостулкова в спальню на 2 двері RAMO-14

Переваги шафи:
- Чорна фурнітура
- Петлі з довідниками
- Регульовані опори
- Металеві ручки
- На антресолях використовуються Tip-On
Матеріал корпусу та фасадів:
-
Ламіноване ДСП 16 мм
-
Чорна крайка завтовшки 1 мм
Габарити (Ш/В/Г):
-
Ширина: 1001 мм
-
Висота: 2100 (+400) мм
-
Глибина: 570 мм
Доставка:
-
Вирушаємо в розібраному вигляді "Новою Поштою" всією Україною.
-
У комплекті вся необхідна фурнітура та покрокова схема збирання.
Шафа упакована в 3 пачки:
| 2105х640х50 мм | 30 кг |
| 1190х640х105 мм | 30 кг |
| 2085х550х45 | 24 кг |
Вага: 84 кг
Антресоль упакована у 2 пачки:
| 1050х575х95 мм | 20 кг |
| 550х465х45 мм | 5 кг |
Вага: 25 кг
Кожен висувний ящик упакований в 1 пачку:
| 970х610х80 мм | 21.5 кг |
Вага: 21,5 кг
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Антрацит
🟣Дуб сонома
🟣Венге Темний
🟣Аппалачі
🟣Кашемір
🟣Дуб Кверкус
🟣Бетон
🟣Бетон Тефра
🟣Бетон Темний
🟣Гранж Пісочний
🟣Зелений Димчастий

Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Комп'ютерні столи, Тумби для взуття і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1001 мм |
| Висота | 2100 мм |
| Виробник | Власне виробництво |
| Глибина | 570 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Ні |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Антресоль | Ні |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність зовнішніх висувних шухляд | Ні |
- Ціна: 8 799 ₴



