-11%влевовправо
Шафа для одягу на 2 двері зі штангою Forte, з чорними ручками F-12
- Під замовлення
- Код: Forte-12
Відправка з 11 квітня 20267 099 ₴
6 299 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа для одягу на 2 двері зі штангою Forte, з чорними ручками F-12
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 932 /В 2107 / Г 590 мм.
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Бетон
🟣Антрацит
🟣Дуб сонома
🟣Венге Темний
🟣Аппалачі
🟣Кашемір
🟣Дуб Кверкус
🟣Бетон Тефра
🟣Бетон Темний
🟣Гранж Пісочний
🟣Зелений Димчастий

Також ви можете в нас замовити: Туалетні столики, Тумби під телевізор, Журнальні столики, Пенали і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 932 мм |
| Глибина шафи | 590 мм |
| Висота шафи | 2107 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Полиця для білизни | 1 |
- Ціна: 6 299 ₴










